• -10%

WI-SFP30 - Gb metalický modul do SFP slotu, RJ-45, 100m

SFP Gb metalický modul - RJ-45 Single mode transceiver SFP RJ-45 Kompatibilní s Gb SFP porty Konektor: 1x Gb Ethernet Port Max. délka kabelu: 100 metrů Pracovní teplota: 0°C - 70°C Pracovní vlhkost: 10% - 90%
706,50 Kč
S DPH
583,88 Kč bez DPH
785,00 Kč Sleva 10%
Wi-Tek
2974955244
2 ks

Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

SFP Gb metalický modul - RJ-45

  • Single mode transceiver SFP RJ-45
  • Kompatibilní s Gb SFP porty
  • Konektor: 1x Gb Ethernet Port
  • Max. délka kabelu: 100 metrů
  • Pracovní teplota: 0°C - 70°C
  • Pracovní vlhkost: 10% - 90%

Soubor ke stažení: Datasheet_WI-SFP30.pdf

Vítejte na našem e-shopu. Po registraci se Vám aktivují výrazné slevy na veškerý sortiment. Registrace Vám nezabere ani minutu. Přejeme Vám příjemný nákup.